Beşevler Su Tesisatçısı

Beşevler Su Tesisatçısı

Bursa Beşevler Su tesisatçısı olarak, Bursa Beşevler de ve Tüm Bursa ilçelerinde  su tesisat arızası, batarya, klozet, musluk arızası montajı hizmeti veriyoruz.

Bursa Beşevler tıkalı mutfak gideri açma, tıkalı klozet açma, Bursa kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma, tıkalı Lavabo açma, tıkalı kanalizasyon açma, Bursa gider açma işlemlerini modern cihazlarımızla ve tecrübeli ekiplerimiz le siz Bursa Osmangazi sakinlerine Bursalı Tesisat olarak 7/24 hizmet vermekteyiz.Eskiden kırılarak yapılan gider açma işlemleri, teknolojinin sapladığı imkankarla kırmadan dökmeden yapılabilmektedir. 

Bursa BeşevlerSu kaçağı tespit ve tamir işlerinizi son teknoloji cihazlarımızla sizlere hizmet vermekteyiz. Eskiden kırılarak yapılan su kaçağı bulma işlemlerini teknolojinin sağladığı imkanlar ve uzun yılların verdipi tecrübe ve uzmanlığımızla, yapılarınızda fazla hasara sebep vermeden onarımını yapıyoruz. Kırmadan su kaçağı tespit işlemlerini modern cihazlar ve tecrübeli ekibimizle su Kaçaklarınızı Noktasal olarak bulup tamiratını yapıyoruz.